Han Stone Yeni Emboss Yüzeyler

Han Stone Yeni Emboss Yüzeyler

İspanyol porselen/seramik üreticisi Living Ceramics yeni nesil porselen çözümleriyle özellikle mimarlık sektörünün dizayn ihtiyaçları için bu inovatif serisini mimari kadroların beğenisine sunmuştur. Han Stone 22. Yılında, mermer ve İtalyan Level Stone distribütörlüğüne bu yeni dünya markasını da eklemiştir. Özellikle mimari kadroların ihtiyaç duyduğu, yüksek kalite, detaylardaki hassaslık, yüzeylerdeki belirgin dokular ve farklılık; doğala en yakın kreatif tasarımıyla profesyonellerin beğenisine sunulmaktadır.

Red Dot Design Awards, Design Preis, Good Design Awards Innovative Architecture Winner gibi bir çok ödül kazanan İtalyan Lucidi Pevere tarafından yaratılan bu seride özellikle x-real teknolojisiyle gerçeğe en yakın mermer dokusu kabartmalı, kumlu, mucartalı, taramalı birçok yüzey işlem tipi ile porselen üzerinde denenmiş ve bu yüzeyler 160x320 cm gibi büyük ebatlarda üretilmiştir.

Bu mükemmel geleceğin ebatı ve yüzey işlemine ek olarak 6 mm/9 mm/12 mm/20 mm gibi farklı kalınlıklarda üretilmesi avantajıyla, tüm iç mekanlarda kullanımının dışında 20 mm kalınlıkta üretimiyle dış mekanlarda, duvar ve yüksek katlı bina cephelerinde dahi kullanılabilmektedir.En büyük inovasyonları tabiki; doğaya uyum, x-real teknolojisiyle gerçek doğaltaş/mermerden ayrılamayacak kadar benzerlik, mükemmel yüzey dokularıyla sınırsız dizayn ve ebat farklılığıdır.

 

 Dış mekanda güneşten, kar, tuz, rüzgar gibi aşındırıcı etkiye sahip doğa olaylarından etkilenmeyeceği gibi; 2000 °C de üretilmesi sebebiyle banyo, mutfak, şömine gibi tüm ıslak hacimlerde ve sıcak yüzeylerde dahi kullanılabilir. Mermerin leke çekebilme dezavatajının tersine mutfak tezgahlarında lekelenmez, çizilmez, kolay temizlenir ve hijyeniktir.

 

 

Tüm bu ürünleri ve daha fazlasını Han Stone’un Kartal’daki 7000 m² lik deposunda ve showroomunda görebilirsiniz.

 

W: https://www.hanstone.com.tr/
İ: https://www.instagram.com/hanstone/
A: Sanayi Cd. No:23 Kartal/İstanbul
T: 0216 463 77 77
F: 0216 386 77 77
E: info@hanstone.com.tr