Level Stone Porselen Plakalar

Level Stone Porselen Plakalar

2020 yılı her sektör için zorlu geçti. Firmalar var olan işlerine inovatif özellikler katmanın gereklliğini farkına vardır ve kimisi bunu yıl içerisinde gerçekleştirirken kimisi henüz geliştirme aşamasında. Yenilik ve değişim her zaman her an hayatımızın içerisinde olmaya devam eden ve bizi motive tutan şeylerdendir. Han Stone firma olarak bu inovasyonu gerçekleştirmiştir.

2019 yılında dünyada mermer ve doğaltaşa en yakın üretim yapabilen, İtalyan Level porselen yüzeylerin Türkiye ve Azerbaycan distribütörlüğünü almıştır.

Artık bu hikayede dünya trendlerine seslenecek büyük ebatlı, mermer desenlerden ayrılamayacak kadar gerçekçi bir ürünle misyonunu genişletmiştir.

Bu yeni nesil porselen yüzeyler iç mekanlarda başta mutfak tezgahları olmak üzere, kapılar, banyo tezgahları, şömine, tv üniteleri, zemin ve duvar kaplamaları, bookmatch tasarımlar gibi kullanım alanlarına sahiptirler.

Dış mekan şartlarına karşı sahip olduğu dayanım ile bina cephe kaplamalarında ve  peyzajda zemin ve duvar kaplamalarında tercih edilmektedir.

Öne Çıkan Avantajları

Piyasadaki muadilleri ile karşılaştırıldığında Level porselen plakalar 162cm x 324cm ölçülerinde en geniş ebatlı yüzeyler olarak karşımıza çıkmaktadır. Ölçü bakımından sahip olduğu bu özellik tasarımlarda kesintisiz sonuçlara imkan vermektedir. Farklı yüzey işlemlerine sahip modelleri ile mutfak tezgahından peyzaj kullanımına kadar çeşitli alanlarda kullanım imkanı vermektedir. Sahip olduğu 12mm ve 6mm kalınlık seçenekleri ile yine farklı kullanım alanlarında değişkenlik gösterebilmektedir. Sahip olduğu uluslararası sertifikaları ile çizilmezlik, leke tutmazlık, yanmazlık ve hijyenik olma özelliklere sahiptir. Level porselen yüzeyleri benzersiz yapan desenlerini canlı görmeniz için 2000 m2 kapalı depomuzda sizler için mükemmel bir showroom düzenini 2021 yılı için oluşturmuş bulunmaktayız.

Han Stone kolleksiyonunda bulunan 100'ün üzerinde doğal taşın yanında inovatif yaklaşımın gerekliliğini gördüğü porselen yüzeylere yönelmiştir. Ürün yelpazesine porselen yüzeyleride katarak piyasadaki yetkinliğini arttırmıştır.