YouTube Kanalımızdaki Yeni İçeriklerimize Göz Atmayı Unutmayın.

YouTube Kanalımızdaki Yeni İçeriklerimize Göz Atmayı Unutmayın.

Doğal taş kolleksiyonumuza ait ve referanslarımızı içeren tanıtım filmlerimize YouTube kanalımızından erişebilirsiniz.

Video içerikleri seviyoruz ve sizlere doğal taşın benzersiz mekan tasarımlarına verdiği imkanları sergilemekten mutluluk duyuyoruz. 20 yıllık tecrübemizi oluşturan işçiliklerimizi ve referanslarımızı anlatan görsellerimizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Han Stone olarak kolleksiyonumuzda bulunan mermer ve granit plakalarını, kayrak ve traverten taşlarımızı, son teknoloji porselen plakalarımızı içeren ve bu ürünlerimizden yapılmış kusursuz referanslarımızı sergilyen içeriklerimizi sizinle paylaşıyoruz. 

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCWQU14en7RT6viVbeRt_vkw?view_as=subscriber 

Referanslarımız ve Koleksiyonumuz

 İstanbul Kartal'da bulunan 2000 m2 depomuzda tüm hijyen tedbirlerimizi almış olarak siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Dijital kanallarımızdan depomuza ait video içerikleri, referanslarımızı ve doğal taş ile tasarım sektörüne yön veren yeniliklerimizi paylaşmaktayız. Çoğu sosyal mecrada bulunma sebebimiz yeniliklerimizi ve şirketimizin vizyon ve misyonunu tasarım sektörüne duyurmaktır. Doğal taş ve son teknoloji porselen yüzeylerin tasarım sektöründeki rolünü çok iyi biliyor ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Bugüne kadar ve bugünden sonra olmak üzere tasarımın her alanında (dış cephe, mutfak, mobilya, zemin, duvar gibi. ) bulunan tasarım izimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın gerekliliğini farkında olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.